Strokovni sodelavci

Marjana Miškovič

Referat za študentske zadeve
Telefon:  +386 (0)7 37 37 884      
E-mail: marjana.miskovic@fis.unm.si

Uradne ure referata: ponedeljek, torek, četrtek in petek med 13. in 16. uro, ob sredah med 8. in 11. uro. 

Po telefonu lahko pokličete vsak dan med 8. in 16. uro.  

Maruša Umbreht

Referat za študentske zadeve
Telefon:  +386 (0)7 37 37 884      
E-mail: marusa.umbreht@fis.unm.si

Maruša Bevc

Referat za študentske zadeve
Telefon:  +386 (0)7 37 37 884      
E-mail: marusa.bevc@fis.unm.si

Tanja Bančič

Služba za odnose z javnostmi in promocijo
Telefon:  +386 (0)59 082 061
E-mail: tanja.bancic@fis.unm.si 
E-mail: pr@fis.unm.si

Bojana Rauker

Služba za odnose z javnostmi in promocijo
Telefon:  +386 (0)59 082 061
E-mail: bojana.rauker@fis.unm.si

Jani Pogačar

Služba za informatiko
Telefon:  +386 (0)59 082 064      
E-mail: jani.pogacar@fis.unm.si

Alex Zorko

Služba za informatiko
Telefon:  +386 (0)59 082 064      
E-mail: alex.zorko@fis.unm.si

Tjaša Testen

Služba za računovodske zadeve
Telefon: +386 (0)59 074 161      
E-mail: tjasa.testen@fis.unm.si

Klara Pajić

Služba za pravno kadrovske in splošne zadeve
Telefon:  +386 (0)59 08 20 62      
E-mail: klara.pajic@fis.unm.si

Senta Jeler

Tajništvo
Telefon: +386 (0)59 08 79 02
E-mail: senta.jeler@fis.unm.si

mag. Maja Kocjan

Vodja Projektne pisarne
Telefon: +386 (0)59 08 79 00
E-mail: maja.kocjan@fis.unm.si

Petra Roginić

Projektna pisarna
Telefon: +386 (0)59 08 79 08
E-mail: petra.roginic@fis.unm.si

Urban Hrastnik

Projektna pisarna
E-mail: urban.hrastnik@fis.unm.si

Nina Malovrh

Knjižnica Fakultete za informacijske študije v Novem mestu
Telefon:  +386 (0)59 07 51 52      
E-mail: nina.malovrh@fis.unm.si

Uradne ure knjižnice

Mednarodna mobilnost

E-mail: erasmus@fis.unm.si

Karierni center

Povezava do Kariernega centra FIŠ

E-mail: karierni.center@fis.unm.si